אקו ספייס
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-6323278
שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

איך אדע אם לקחת מחיצה עם זכוכית Single בודדת או Double כפולה?
בחירה בין זכוכית בודדת או כפולה במחיצה מאוד תלויה בצרכים שלך. האם המחיצה מפרידה בין שני חללים שהם שקטים בד"כ? או מלאים באנשים ועמוסים ברעש?מחיצה עם זכוכית כפולה תהיה עם בידוד אקוסטי כפול ואף יותר. אנחנו באקו ספייס ממליצים לעשות מחיצה עם זכוכית כפולה כשמדובר במחיצה לחדרי ישיבות, בתי ספר, מתנ"סים ואף חדרי מנכ"לים או משרדים חשובים שהדיונים בהם דורשים דיסקרטיות.לא לשכוח, גם נושא התקציב בא לידיי ביטוי בבחירה בין מחיצה עם זכוכית בודדת או זכוכית כפולה.נשמח לייעץ ולהמליץ לכל פרויקט לפי תכונותיו.
האם המחיצות הנאספות שלכם מתאימות לבתים פרטיים?
המחיצות הנאספות שלנו מתאימות לכל חלל שרוצים לחצות. חשוב לקחת בחשבון – המחיצות מתאימות בעיקר לחללים גדולים ולכן הן גדולות, עבות, והבידוד האקוסטי שלהן הוא מהטובים בשוק. על כן, לעיתים הן לא יתאימו לחללים קטנים מידיי.
לא לשכוח, גם נושא התקציב בא לידיי ביטוי בבחירה במחיצה נאספת מאסיבית לבית.
נשמח לייעץ ולהמליץ לכל פרויקט לפי תכונותיו.
מה היתרונות של מחיצת זכוכית על פני מחיצה מגבס?
מחיצות זכוכית הינן שקופות, שקיפות נותנת לאור טבעי או מלאכותי להכנס לחלל ולתת הרגשה של גודל ופתיחות. אנו ממליצים על מחיצות זכוכית במיוחד במקרים בהם רוצים ליצור מחלל גדול הרבה חללים קטנים או במקרה שיש מסדרון צר וארוך.
יתרון נוסף הוא עובי המחיצות. בניגוד לקירות הנפוצים, זכוכית היא מוצר מאוד דק. עובדה זו מאפשרת ליצות חציצה בין חללים שלא תגרע בגודלם הקטן בלאו הכי.
אחרון חביב, היתרון החשוב ביותר, עיצוב החלל. מחיצות זכוכית הינן האופנה הנוכחית בתחום עיצוב החללים, היא חלקה ויפה, אלגנטית ומאפשרת זרימה של עיצוב הפנים של החלל מבחוץ פנימה וההפך.
נשמח לייעץ ולהמליץ לכל פרויקט לפי תכונותיו.
מה חשוב לוודא לפני שהמתקינים של אקו ספייס באים להתקין מחיצה?
בראש ובראשונה, לפני ההתקנה התקרה והרצפה של החלל צריכות להיות מפולסות וגמורות. רק לאחר מדידה מדויקת בעזרת אמצעים טכנולוגים מיוחדים ע"י אנשי התכנון של אקו ספייס, ניתן יהיה להתקין את הפרופילים של המחיצות.נשמח לייעץ ולהמליץ לכל פרויקט לפי תכונותיו.
אז בחרתי מחיצה ואישרתי את הצעת המחיר. מה עכשיו? איך מתקדמים מפה?
ברכותינו! איזה כיף, השלב הבא הוא לחתום חתימה וחותמת על אישור ההזמנה של אקו ספייס. לאחר אישורך של גוון הפרויקט, העסרת המקדמה ואישור תוכניות הSD, נוכל לבוא למדוד את הפרויקט ולהתחיל להתקין.
נשמח לייעץ ולהמליץ לכל פרויקט לפי תכונותיו.
כמה זמן לוקח מרגע בחירת המחיצה ועד סיום ההתקנה?
אקו ספייס ידועה כחברת המחיצות המהירה ביותר בארץ! בד"כ דברים שיכולים לעכב התקנת פרויקט הוא החתימה של הלקוח על ההזמנה, העברת המקדמה ואישור תוכניות הSD. ניתן לתת הערכה גסה למשך הפרויקט, אך הפרטים החשובים ביותר הם ביד הלקוח. נשמח לייעץ ולהמליץ לכל פרויקט לפי תכונותיו.
מה מייחד את המחיצות הנאספות של Optimal?
אקו ספייס עובדת עם טובי הספקים מארצות שונות. הישר מפולין הבאנו לכם את Optimal, המתמחים בייצור מחיצות נאספות. המחיצות נעות בקלות ע"י גלגלי פלדה יצוקה על גבי מסילת ברזל. אחד הייחודים שלנו הוא שהמסילה מותקנת בתקרה באופן חבוי, וצבעה לבן. כך בקושי ניתן להבחין בה והיא משתלבת בתקרת החדר באופן אופטימלי. חיבורי המסילה בצורות השונות T, L וX, מחוברים בריתוך מיוחד עוד בפולין, מה שתורם ליציבות והחוזר של המסילה. למחיצה הנאספת שלנו יש מגוון בידוד אקוסטי (DB) גדול מאוד וכך ניתן להתאים אותו לכל שימוש וכל חלל.נשמח לייעץ ולהמליץ לכל פרויקט לפי תכונותיו.
למשך כמה זמן ניתנת האחריות של אקו ספייס על מוצריה?
אקו ספייס נותנת אחריות של שנתיים מרגע ההתקנה על כלל מוצריה. אך אל דאגה, גם אחרי שנתיים נשמח לעזור ולתת יד לכל לקוח שצריך אותה.
נשמח לייעץ ולהמליץ לכל פרויקט לפי תכונותיו.
איך לבחור את ההתאמה האקוסטית?
יש לבחון את צרכי המשתמש, מבחינת סוג העבודה, כמות העובדים, רמת הסודיות במקום וכד'.
מהן היתרונות של מחיצות זכוכית?
בעזרת פתרונות של מחיצות זכוכית שקופות, מתקבלת אפשרות להכנסת אור טבעי ליצירת חללים מוארים היטב עם תחושת מרחב פתוח, לניצול אופטימלי ולשיפור הנוחות ושביעות הרצון בעבודה.
גם לכם יש שאלה?
כתבו לנו ונחזיר לכם תשובה בהקדם