אקו ספייס
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-6323278
מחיצות זכוכית

מחיצות זכוכית

מחיצות מודולריות מאפשרות חלוקה נכונה וגמישה של המבנה, עם אפשרויות עיצוב מגוונות. מערכות קיר מודולריות אלו, בתכנון חכם ויעיל ישרתו צרכים תפקודיים שונים וע"י ניצול מרבי של תכונות הזכוכית יתקבלו חללים מוארים ומרווחים המספקים תחושת מרחב והנאה למשתמשים בהן. במקומות בהם יש צורך בשמירה על רמת אקוסטיקה מיטבית, יש לבצע בחירה נכונה של סוג המחיצה והזכוכית. בנוסף, בתכנון פתחים, יש לתת דגש על בחירת משקוף המכיל סרט איטום גמיש עם בחירת כנף דלת איכותית שיחד יהוו מחסום למעבר גלי הקול.

 • מחיצות זכוכית בזיגוג בודד
  מחיצות זכוכית בזיגוג בודד
  לצפייה
 • מחיצות זכוכית בזיגוג כפול
  מחיצות זכוכית בזיגוג כפול
  לצפייה
 • דלתות זכוכית
  דלתות זכוכית
  לצפייה

למה דווקא מערכות קיר מודולריות?

 

מחיצה מודולרית מאופיינת בגמישות המאפשרת גם ביצוע שינויים עתידיים בקלות יחסית כך שניתן יהיה לתכנן גם שימוש חוזר והעברתה ממקום אחד למשנהו. 

מערכת המחיצות המודולרית מורכבת על בסיס פרופילים היקפיים (לרוב מאלומיניום), אשר יוצרים את המסגרת הקונסטרוקטיבית, שאליה יוצמדו שאר האביזרים לקליטת משטחי הזכוכית או כל חומר גמר אחר, עם דגש על חומרי מילוי לספיגה אקוסטית, לאזורים האטומים ובחירת סוג ועובי הזכוכית עד לקבלת הפתרון הרצוי. 

כאשר אתם רוצים לקבל את השקט המגיע לכם ואת הפינה הנעימה והשקטה משלכם - בתנאי שלא תבוא על חשבון הבידוד שלכם משאר אנשי המשרד - מערכות קיר מודולריות הן בדיוק מה שאתם צריכים. מערכות רצפה תקרה אלו יצרו לכם את האזור הפרטי שלכם וישמרו אתכם עדיין עם חצי עין על כל הנעשה במשרד.

אם אתם מחפשים פתרון מחיצות מתקדם ואם מערכות קיר זה הדבר שאתם צריכים, "Ecospace" זו הכתובת הנכונה עבורכם. צרו קשר עכשיו!

לחצו כאן למידע נוסף על מחיצות זכוכית למשרד

 
שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם