אקו ספייס
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-6323278
מחיצות ניידות

מחיצות ניידות

מחיצות אקוסטית ניידות

החל מ-1,800 ₪ למטר מרובע

מחיצות אקוסטיות ניידות, הן מחיצות דקורטיביות הנישאות על גבי מסילה המעוגנת לתקרה, אשר מאפשרות לחלק מרחב אחד גדול לאזורים נפרדים ואף להגדרת שימושים שונים בכל אזור, מבלי להשתמש בקיר של ממש ועדיין ליהנות מניתוק מוחלט מרעשי הסביבה. מחיצות אקוסטיות ניידות, נועדו ליצור חלוקה משתנה של השטח, עפ"י הצורך וזאת מבלי לגרוע מן הבידוד האקוסטי הדרוש. 

  • מחיצות נאספות
    מחיצות נאספות
    לצפייה
  • מחיצות מתקפלות
    מחיצות מתקפלות
    לצפייה

מחיצות אקוסטיות הן פתרון עיצוב מתקדם, המאפשר הפרדה בין חללים באותו מתחם.

היום אין צורך בבניית קירות פנימיים מבטון, לצורך יצירת הפרדה אקוסטית ומיסוך רעשים. אפשר לקבל את אותן התכונות באמצעות פתרון גמיש וחסכוני יותר. מקומות רבים עברו להתקנת מחיצות אקוסטיות, המאפשרות יצירת מתחמים בגדלים משתנים והשגת בידוד ברמה גבוהה.

מחיצות בהתאמה אישית

המחיצות האקוסטיות יכולות להתאים לכל מקום: משרדים, בתי עסק, אולמות אירועים, מוסדות לימוד וגם בבתים פרטיים. מכיוון שהן משמשות למטרות רבות ולכל מקום יש צורך אחר וגם המידות משתנות, אי אפשר לצפות שאותה מחיצה תתאים לכולם. לכן, קיימת אפשרות להזמין מחיצות גם בהתאמה אישית. את המחיצות כדאי להזמין מאיש מקצוע שיגיע עד אליכם ויבצע מדידות מדויקות ורק לאחר מכן ישב אתכם יחד כדי לבנות פתרון אקוסטי מתאים. בפגישת הייעוץ תוכלו לקבל סקירה של הפתרונות הקיימים, כמו מחיצה אקוסטית מהרצפה ועד לתקרה, מחיצה בגובה נמוך יותר, מחיצות ניידות וכן הלאה.

כדי ליצור את המחיצה האקוסטית, יש לקחת בחשבון 2 מרכיבים משמעותיים: עובי המחיצה וחומרי הגלם. ככל שהמחיצה עבה יותר, הבידוד טוב יותר. ויש גם רמות שונות של חומרי גלם, ולכל סוג יש השפעה אחרת על רמת הבידוד. בין חומרי הבידוד הנפוצים, המשמשים כיום לבניית המחיצות, אפשר למצוא את החומרים הבאים: בדים וסוגים שונים של צמר, שעם, לבד, עץ, מלמין, גומי, אלומיניום וגם זכוכית. המנעד הרחב של חומרי הבידוד מאפשר פתרונות אקוסטיים ברמות שונות ובמחירים שונים, כאשר המרכיבים החשובים המופיעים כמעט בכל מחיצה אקוסטית, הם האלומיניום המשמש לפרופילים והגומי המסייע באיטום השלבים בין כנפי המחיצה. בנוסף אנו מספקים מחיצה אקוסטית מתקפלת אשר מגיעה עם יתרון נוסף, עקב היכולת של המחיצה להתקפל מאוד קל ונוח לאכסן אותה כשאין בה צורך.

באמצעות התקנת מחיצות אקוסטיות, מקבלים חללים מופרדים ומבודדים מפני רעש. כך אפשר למשל, ליצור עמדות עבודה במשרד, המאפשרות לעובד להתרכז בעבודתו, לענות לטלפונים, לקבל לקוחות וכל צורך אחר הקיים במשרד, מבלי לחשוש שהוא מפריע לשאר העובדים סביבו. ואותו הדבר גם הפוך. למעשה, המחיצות האקוסטיות הובילו להתקדמות של ממש בכל הקשור לחלוקה פנימית בתוך מתחמים מסוגים שונים וכיום אפשר להזמין אותן גם כחלק מעיצוב הפנים של המשרד או כל מקום אחר. אחד העיצובים המבוקשים ביותר הוא מחיצות זכוכית. מדובר בזכוכית מחוסמת הנחשבת לחומר חזק ועמיד, שאינו מסכן גם במקרה של שבר. אפשר להשתמש בזיגוג יחיד או בזיגוג כפול, בהתאם לרמת הבידוד הנדרשת, והיתרון הגדול הוא שמלבד האקוסטיות, מחיצות זכוכית משמשות כרכיב משמעותי בעיצוב הפנים של המקום. הן עוזרות ליצור חללים פתוחים ומוארים, לתת תחושה של עבודה בסגנון open spaces שהולך ונעשה נפוץ בחו"ל וגם בישראל ואפשר להזמין את מחיצות הזכוכית בעיצובים שונים ובדרגות שקיפות אחרות.

המגוון הרחב של המחיצות האקוסטיות, מאפשר להזמין מחיצות בהתאמה אישית ובמגוון סגנונות הנע מעיצוב פשוט ועד לעיצוב מודרני ומתקדם.

מחיצות ניידות בעלות יתרונות רבים והן יכולות לשמש מקומות רבים. זו הסיבה שהן כל כך מבוקשות.

תפקיד המחיצה הוא להפריד או לחצוץ בין שטחים. ההפרדה הזו נחוצה במקרים רבים, בהם מחפשים דרך קלה ואסתטית ליצור מתחמים שונים באותו חלל. יש אמנם סוגים שונים של מחיצות, אך יש סוג אחד הנחשב למבוקש וזה בעיקר בשל יתרונותיו הרבים.

מחיצות ניידות לכל מקום

מחיצה ניידת זו מחיצה שאפשר להזיז ממקום למקום, לפי הצורך. המחיצה מגיעה על רגליים או על גלגלים וכך אפשר להזיז את כנפי המחיצה בקלות ולמקם אותה מחדש היכן שצריך. יש גם מחיצות מתקפלות ולהן יש יתרון נוסף והוא אפשרות אחסון ללא צורך במקום רב.

למחיצות ניידות יש יתרונות נוספים. יש מחיצות ניידות רבות המגיעות במידות סטנדרטיות וזה מאפשר זמן אספקה מהיר ללקוח. יתרון נוסף זו העובדה שאפשר לפתוח ולמקם את המחיצה הניידת בקלות רבה וללא צורך בעזרה של איש מקצוע. גם עלות המחיצה עצמה נחשבת לנמוכה ביחס למחיצות קבועות וכל היתרונות האלו הפכו את המחיצות הניידות למוצר מבוקש בקרב אולמות אירועים, בתי כנסת, מלונות, כנסים, ירידים ומקומות רבים נוספים.

המחיצות יכולות להיות עשויות מחומרים רבים: מלמין, עץ, בד, שעם וכן הלאה. סוג החומר ממנו עשויה המחיצה יקבע את מראה המחיצה ואת יכולת הבידוד שלה.

הזמינות הגבוהה, המחירים האטרקטיביים וההתקנה הקלה, הפכו את המחיצות הניידות למוצר מבוקש המשמש מקומות רבים.

מחיצות אקוסטיות ניידות מציעות שילוב יעיל של כל היתרונות הקיימים בשאר סוגי המחיצות.

משרדים רבים כבר עברו לשיטת המחיצות האקוסטיות, כחלק מתכנון החלוקה הפנימית של המשרד. המחיצות האקוסטיות מאפשרות לעבוד בתוך חלל נפרד ומבודד מרעשים ואחד החסרונות היחידים של מחיצות אלו, זו ההתקנה הקבועה שאינה מאפשרת גמישות ושינויים. מצד שני, מחיצות ניידות מאפשרות תמרון ודינאימיות, אך ייתכן ותצטרכו להתפשר גם על איכות הבידוד וגם על מראה המחיצה.

למה לבחור אם אפשר גם וגם

מחיצות אקוסטיות ניידות זהו הפתרון המתקדם ביותר הקיים כיום בשוק. הן מביאות איתן את אותן היתרונות של מחיצה אקוסטית רגילה, בתוספת אפשרות משחק של מיקום המחיצה וזווית הפתיחה שלה. מחיצה כזו מאפשרת חלוקה משתנה של המרחב הקיים, בהתאם לצורך המשרד. כך תוכלו ליצור פינות עבודה בגדלים שונים, לתחום חדר לפגישה גדולה או לצורך קבלת לקוחות, לאפשר לעובדים להשתמש בטלפון ולתת שירות מבלי להפריע אחד לשני והכל תוך כדי שימוש במחיצות המגיעות במגוון עיצובים מרשימים, המוסיפים למראה המשרד.

נגמרה הפגישה? אפשר לפתוח את שלבי המחיצה או להצמיד אותה לקיר ולקבל חזרה חלל גדול ומואר. המחיצות מתחברות למסילה בתקרה ומגיעות עם אפשרות פתיחה קלה ונוחה. בין חיבורי המחיצה יש אלומיניום וגומי, המאפשרים איטום מוחלט ובידוד ברמה אקוסטית גבוהה.

בשל השילוב האידיאלי בין יכולת הבידוד למראה מעוצב ולאפשרות הניידות - מלונות, מוסדות לימוד, אולמות אירועים, משרדים ומקומות רבים נוספים, כבר עברו להשתמש במוצר המעולה, מחיצות אקוסטיות ניידות - מערכות קיר מודולריות.

שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם