אקו ספייס
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-6323278
אודות

אודות

חברת "אקוספייס" הוקמה בשנת 2016 כחברת הבת של "יהודה יצוא יבוא", המובילה בתחום התקרות האקוסטיות, פתרונות בידוד אקוסטי ומוצרי גבס.

"אקוספייס" מייבאת מחיצות רצפה תקרה מחברות בינלאומיות המובילות בתחום עם דגש על יכולת אקוסטיות מיטבית, עיצוב עכשווי ומתן פתרונות מקסימליים למתכננים. אקוספייס מעסיקה עובדים מיומנים אשר מתקינים את המחיצות במיומנות ואיכות בלתי מתפשרת.

"אקוספייס" הוקמה כמענה למגמות הפנים שהתפתחו באופן דרמטי בשנים האחרונות, לביקוש הגובר והולך לחללים מוארים היטב עם ניצול מיטבי של האור הטבעי והדרישה לסביבות עבודה גדולות ופתוחות, עם ניצול אופטימלי לשיפור הנוחות, המתקבלים בעזרת פתרונות של מחיצות זכוכית שקופות במקום החללים האטומים שהורגלנו אליהם בעבר.

 
 
מערכות רצפה תקרה של אקו ספייס

DEKO בין החברות המובילות באירופה, עם 40 שנות ניסיון בייצור ואספקת מערכות רצפה תקרה הניתנות לשינוי והתאמה, עם דלתות תואמות מסוגים שונים כחלק אינטגרלי מהמערכות הנותנות מענה לדרישות הלקוח מבחינת איכות הסביבה, פונקציונליות, אסתטיקה ואיכות.
DEKO מקפידה על ייצור מגוון חדשני של מוצרים העומדים בסטנדרטים לאומיים ובינלאומיים העומדים  בדרישות התקנים האירופאים.
מוצרי DEKO מופצים ב-35 מדינות ברחבי העולם, כמו גם בישראל.
AVC Gemino הוקמה בשנת 1989 כ AVC וזכתה מיד בשנותיה הראשונות לשבחים על מוצרי האלומיניום המעוצבים, הדלתות והמחיצות המודולריות.
AVC Gemino משלבת את שאיפתה לחדשנות במתן פתרונות עיצוביים מיוחדים לתוך המושג הכולל של משרד.
ל AVC Gemino יש סניפים בינלאומיים ונקודות הפצה בפדובה, פריז, ז'נבה, שטוקהולם, פוזנן, ניו יורק, ביירות, יוהנסבורג ותל אביב.